Protokół zdrowia to kompletny program uruchamiający Twój organizm do prawidłowego działania, zwalcza stany zapalne na poziomie komórkowym i zapewnia odpowiedni balans kwasów tłuszczowych omega 3-6-9, a przede wszystkim uzupełnienie niedoborów kwasu omega-3, który jest niezbędny, a którego nie jesteśmy w stanie dostarczać z dzisiejszego pożywienia.

Protokół zdrowia to skuteczne rozwiązanie, nie dlatego że mówię, czy piszę że jest skuteczne – tylko dlatego że jest potwierdzone testem labolatoryjnym “przed i po” skorzystaniu z protokołu zdrowia.
Drugi test można zrobić już po 4 miesiącach – zwykle tu już wyniki są zadowalające i znacząco lepsze od tych z pierwszego testu, startowego, a przy tym nasze samopoczucie i różne dolegliwości mijają lub są znacznie łagodniejsze.
Pełny cykl protokołu zdrowia to 8 miesięcy.

Obejrzyj to nagranie video, dzięki któremu poznasz bliżej produkty wchodzące w skład protokołu zdrowia i dowiedz się dlaczego jest to tak ważne dla Twojego zdrowia.

Chcesz zamówić dla siebie czy kogoś ze swoich bliskich protokół zdrowia?
A może chcesz na początek tylko sam Balsam Oil, który prawidłowo zbalansuje Twój organizm jeśli chodzi o kwasy tłuszczowe omega 3?
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się ze mną, chętnie doradzę i podpowiem, co i jak zrobić, by było to najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie.
Ty też zasługujesz na SKUTECZNE produkty, które zadziałają tak jak TEGO OCZEKUJESZ.

Zapraszam do kontaktu:
Mój e-mail >>> kontakt@jacekoskiera.pl
Mój profil na Facebook >>> http://fb.com/joskiera
Mój telefon >>> 790 500 537

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?