Niezależnie dokąd zmierzasz, jeśli razem z Tobą nie będzie podążało zdrowie, daleko nie zajdziesz.

Wielu z nas niestety boleśnie się o tym przekonało, szczególnie teraz w tym trudnym czasie pandemii.
Abstrahując od tego, czy to sterowany proces czy nie, czy statystyki są prawdziwe czy zakłamane, czy ludzi umierają na covid, czy bardziej z powodu braku dostępu do “normalnej” służby zdrowia…
Nie chcę z tym dyskutować.
Fakty są jednak takie, że umiera więcej ludzi niż w latach wcześniejszych.
I śmiem twierdzić, że wiele z tych osób mogłoby żyć, bez względu na to co się teraz dzieje, jeśli mieliby odpowiednio dożywiony organizm.

Skoro tu jesteś, z dużym prawdopodobieństwem temat zdrowia jest Ci bliski.
Być może również wydajesz miesiąc w miesiąc jakieś pieniądze na to by suplementować swój organizm i dostarczać mu dodatkowych składników poza standardowym pożywieniem, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niezbędne.

Także – świetnie że to robisz – duży plus dla Ciebie 🙂

Ja również od wielu lat zażywam różne suplementy – i wierz mi, nie najtańsze, a raczej te z górnej półki, o wysokiej jakości, nie zmienia to jednak faktu, że tak naprawdę łapałem się czasami na tym, że krążyło mi po głowie pytanie:
– Jacek, czy to naprawdę działa?
– czy te suplementy są skuteczne?
– czy organizm jest rzeczywiście w pełni prawidłowo odżywiony i dzięki temu odporny na różne stany zapalne i infekcje?

Standardowe badania niejako od zawsze miałem dobre, jakiś większych problemów ze zdrowiem nie mam, trudno więc mi było jakoś jednoznacznie stwierdzić realny wpływ tych suplementów na mój organizm.
A że na suplementację przeznaczałem od kilkuset do tysiąca złotych miesięcznie no to czasem budziło się we mnie czysto ekonomiczne podejście:
– czy to ma sens?
– czy nie wyrzucam pieniędzy w błoto?

Być może jesteś w podobnej sytuacji.
A być może jest zupełnie odwrotnie i masz super efekty dzięki suplementacji, co po prostu możesz łatwo stwierdzić, po poprawie swojego stanu zdrowia, to nie pozostaje mi nic innego jak szczerze Ci pogratulować, bo to niezwykle istotne i znacząco poprawia nasz komfort życia.

Tak czy inaczej, myślę, że niezależnie w jakiej sytuacji się dzisiaj znajdujesz, to przyznasz mi rację, że warto byłoby zrobić sobie dogłębne badanie, które pokaże Ci, czy mimo wszystko Twój organizm jest optymalnie zbalansowany, czy na odpowiednim poziomie jest wchłanialność Twoich komórek, czy nie ma w organiźmie żadnych stanów zapalnych na poziomie komórkowym.

Okazuje się bowiem, że biorąc pod uwagę populację europejską ponad 95% ludzi ma jednak z tym problem.
I w dużej mierze nawet osoby, które bardzo dbają o siebie, o swoje zdrowie, suplementują się, ćwiczą, prowadzą aktywny tryb życia.
Są wśród nich sportowcy, lekarze, dietetycy, liderzy znanych firm suplementacyjnych, którzy mają naprawdę dostęp do suplementów z najwyższej półki.

Myślisz, że to może mieć sens?
Obejrzyj poniższe nagranie, które wprowadzi Cię w temat.
Tym bardziej warto, że jeśli wynik nie wyszedłby za dobrze, to możesz wtedy skorzystać ze specjalnego “programu zdrowia” i po 4 miesiącach powtórzyć sobie test.
Gwarantuję Ci, że zobaczysz znaczną różnicę i znacząco poprawisz funkcjonowanie i odporność swojego organizmu.
I tego Ci życzę – zasługujesz na to, co najlepsze.

Zapraszam do materiału video – zobacz dlaczego warto zrobić sobie taki test i co Ci to da oraz na czym polega program zdrowia i jak możesz wziąć w nim udział.
Jakby co napisz do mnie na email: kontakt@jacekoskiera.pl      lub skorzystaj z zakładki KONTAKT                

 

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?