+48 790 500 537
kontakt@jacekoskiera.pl

Blog

Zobacz jak prosto możesz generować dodatkowy, a z czasem stały, duży dochód pracując w domu, online i wykorzystując do tego celu social media - Facebook, Youtube, Linkedinn, Instagram... Zacznij zarabiać online i budować zespoły partnerskie.

Jak zrobić stronę przechwytującą w 15 minut?

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego nagrania video poradnika – Jak zrobić stronę przechwytującą, stronę zapisu na listę – dosłownie w ciągu 15  minut, nawet jak nie masz doświadczenia i umiejętności.

Plusy pracy online

Taaaak 😉
Wyobraź sobie, że są takie.
I myślę, że pandemia to wielu osobom uświadomiła. Może chociaż taka z niej korzyść. Bo nagle, rzeczywiście okazało się, że ludzie zaczęli inaczej patrzeć na pracę w domu i często dochodzili do wniosku, że to byłoby całkiem dobre dla nich rozwiązanie.

Canva – przydatne tipy – jak dodać cień do napisu na grafice

To Ci się przyda 😉
Zobacz jak w prosty sposób dodać cień do dowolnego napisu w Canvie.

Top Network Academy – wchodzimy poziom wyżej

My też małymi krokami wchodzimy na drugi poziom naszego projektu.
To co już obecnie działa – i to całkiem sprawnie 😉 to gotowe tunele sprzedażowe, tzw. lejki do promocji naszego Systemu Top Network Academy oraz do tego cały szereg materiałów szkoleniowych, które “krok po kroku” prowadzą nowe osoby za rękę.

Złote góry w biznesie online

Pewnie nie raz, nie dwa spotkałeś się z ludźmi, którzy obiecywali Ci gruszki na wierzbie, pieniądze za sam fakt że dołączysz do ich biznesu.
Niestety – nagminna praktyka…
Ja chcę Ci pokazać realny przykład, ot samo życie.
I to w dodatku nie wynik moich działań ale działań jednego z moich partnerów – co tym bardziej dla mnie jest istotne.

System marketingowy – o co tu chodzi?

Tyle się mówi ostatnio o tym, że trzeba mieć SYSTEM.
No dobra ale co to takiego ten tajemniczo brzmiący SYSTEM?
O co tu chodzi?

Generalnie zadaniem SYSTEMU jest zwiększenie ilości klientów lub partnerów biznesowych, a tym samym zwiększenie swoich przychodów.
I najlepiej gdyby działo się to w sposób automatyczny, na ile to możliwe.

poradnik canva

Canva – przydatne tipy – 1

Korzystasz z darmowego programu online, jakim jest Canva?Świetnie!W takim razie mam dla Ciebie przydatny TIP, który pozwoli Ci łatwiej i szybciej przygotowywać grafiki na FB, czy Instagram, w których potrzebujesz wstawić zdjęcie osoby w jakiś kształt, np. kółko, czy kwadrat. To często się wykorzystuje przy pisaniu opinii albo uznaniach dla nowych osób, które osiągnęły jakąś…
Przeczytaj więcej

jak pozyskiwać klientów online

Przedsiębiorco – zwiększ zyski w czasach kryzysu

Sytuacja nas nie rozpieszcza…Jak jest każdy widzi, a skoro czytasz ten artykuł,to znakiem tego, Ty również szukasz skutecznego sposobu,by zawalczyć o klienta, by Twoja firma, nie tylko przetrwała na rynkuale wręcz, by weszła w fazę dynamicznego rozwoju. Jak zapewne widzisz, to co dla jednych może być przysłowiowym“gwoździem do trumny” dla innych może okazać się wielką…
Przeczytaj więcej

Windą do Sukcesu

💪 Chcesz być bardziej skuteczny w swoich działaniach marketingowych online?💪 Chcesz zarabiać więcej?💪 Koniecznie posłuchaj i zarezerwuj sobie dzisiejszy wieczór 👉👉👉 https://bit.ly/jacek-newlifestyle