Największy wycieczkowiec świata Icon of the Seas wyrusza w swój dziewiczy rejs

Wycieczkowy gigant już niebawem wyruszy w swój dziewiczy rejs. Icon of the Seas ma długość 365 metrów i waży 250 800 ton.  
Największy wycieczkowiec świata jest już prawie gotowy.

Wycieczkowiec Royal Caribbean będzie mógł pomieścić około 5 610 pasażerów. 
To pływające miasto zapewniające wspaniałą rozrywkę i zabawę na pełnym morzu.

Największą atrakcją statku jest największy na świecie park wodny na morzu. Będzie on wyposażony w sześć zjeżdżalni wodnych. Natomiast goście szukający spokoju, będą mogli zrelaksować się w jednym z siedmiu basenów lub wannach z hydromasażem.

Ale to nie wszystko, bo na gości będą czekać także: kluby nocne, lodowisko, park z drzewami i teatry. Statek będzie miał 20 pokładów, z których aż 18 będzie do dyspozycji gości.

Wycieczkowy gigant już niebawem wyruszy w swój dziewiczy rejs. Icon of the Seas ma długość 365 metrów i waży 250 800 ton. Największy wycieczkowiec świata jest już prawie gotowy. Wycieczkowiec Royal Caribbean będzie mógł pomieścić około 5 610 pasażerów. To pływające miasto zapewniające wspaniałą rozrywkę i zabawę na pełnym morzu. Największą atrakcją statku jest największy na świecie park wodny na morzu. Będzie on wyposażony w sześć zjeżdżalni wodnych. Natomiast goście szukający spokoju, będą mogli zrelaksować się w jednym z siedmiu basenów lub wannach z hydromasażem. Ale to nie wszystko, bo na gości będą czekać także: kluby nocne, lodowisko, park z drzewami i teatry. Statek będzie miał 20 pokładów, z których aż 18 będzie do dyspozycji gości.

"Najlepsze wakacje na pełnym morzu"

Nowy wycieczkowiec Royal Caribbean już zyskał miano statku oferującego najlepsze na świecie rodzinne wakacje na pełnym morzu.
Icon of the Seas ma zabierać gości z Miami w 7-dniowe rejsy po Karaibach i oferować im wszystko, czego mogą w tym czasie zapragnąć. 

“Icon of the Seas jest przyszłością rodzinnych wakacji, a ta przyszłość już nadeszła” – obiecuje firma na swojej stronie internetowej.
Dziewiczy rejs zaplanowany jest na 28 stycznia 2024 r.

Royal Caribbean wziął pod uwagę sugestie swoich gości i stworzył pięć nowych stref rozrywkowych, które sprawdziły się na innych statkach należących do floty firmy.
Podróżni będą mieli do dyspozycji aquapark z siedmioma basenami, sześcioma ekstremalnymi zjeżdżalniami oraz park linowy, gdzie można balansować na wysokości prawie 50 m nad poziomem morza.
Niewątpliwą atrakcją będzie pierwszy podwieszany basen typu infinity na morzu.

Jak korzystać z takich i tysięcy innych rejsów za 50% ceny lub nawet całkowicie ZA DARMO?

To proste – dowiedz się JAK i KORZYSTAJ z wakacji marzeń, kiedy tylko zechcesz na wyjątkowych warunkach!

>>> POBIERZ DARMOWY E-BOOK – sprawdź TERAZ

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?