Zacznij komfortowo i bezpiecznie korzystać z polskiej giełdy kryptowalut BitBay.
Platforma w języku polskim, z polską obsługą, więc bez problemu rozpoczniesz swoją przygodę z bitcoinem i innymi kryptowalutami.

Tutaj masz link do rejestracji na platformie Bitbay – KLIKNIJ w link:
https://bit.ly/rejestracja-bitbay

A teraz zobacz krótkie video, które przeprowadzi Cię przez proces rejestracyjny:

 

Ważne! Po rejestracji zweryfikuj swoje konto

Weryfikacja konta jest wymagana aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Proces weryfikacji przebiega w dwóch etapach:

  • I poziom – po pozytywnym zweryfikowaniu danych z formularza weryfikacyjnego otrzymasz uprawnienia do wpłat kryptowalut i walut FIAT przelewem bankowym.
  • II poziom – po zaakceptowaniu dokumentu potwierdzającego adres otrzymujesz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu – w tym do wpłat ekspresowych i wypłat.

Zobacz krótkie video:

Jak wpłacić PLN, EUR, GBP lub USD na swoje konto?

Aby dokonać wpłaty PLN, USD, GBP lub EUR przejdź do zakładki “Portfele” w menu z lewej strony. Następnie wybierz walutę w której chcesz dokonać wpłaty. W przypadku wybrania opcji przelewu bankowego, pamiętaj o dokładnym skopiowaniu danych.

Wpłata PLN musi zostać wykonana z polskiego rachunku bankowego w walucie PLN. Nie akceptujemy wpłat ekspresowych, za pośrednictwem operatorów.

Zobacz krótkie video:

A może chcesz wpłaty dokonać kartą?

Wpłaty kartami kredytowymi są szybkie, wygodne i bezpieczne. Warto je wypróbować!

Na naszej giełdzie możesz wykonać depozyt kartą kredytowa / debetową Mastercard lub Visa.

Wpłaty kartami są obsługiwane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków to około 10 minut.

Kartą Mastercard oraz Visa szybko wpłacisz PLN i EUR.

Prowizja od wpłaty kartą wynosi 2,99%, minimalna prowizja – 10 PLN / 2.50 EUR. Wszystkie transfery są zabezpieczone 3D-Secure.

Jak skorzystać z wpłaty kartą? To nic trudnego!

Wystarczy w pełni zweryfikowane konto na naszej giełdzie oraz koniecznie włączone zabezpieczenie 2FA – Google Authenticator. Nie korzystasz jeszcze z dodatkowych zabezpieczeń konta? Sprawdź, jak je aktywować na swoim koncie.

Następnie przejdź do zakładki Portfele i wybierz walutę, w której chcesz wykonać wpłatę na konto. Depozyty kartami obsługujemy w PLN oraz EUR. Pamiętaj, że jeśli Twoja karta jest w innej walucie niż waluta, w której chcesz dokonać wpłaty bank pobierze prowizję za wykonanie przewalutowania.

1) Wybierz “Wpłata” i opcję “Karta płatnicza”.

2) Następnie Kliknij “Dodaj kartę”

3) Sprawdź Regulamin korzystania z kart na BitBay. Po jego zatwierdzeniu zostaniesz przekierowany na stronę operatora kart.

4) Uzupełnij dane karty (imię, nazwisko, numer karty, datę ważności oraz kod CVV). Podczas weryfikacji karty zostanie pobrana bezzwrotna opłata w kwocie 0,01 – 1 EUR. Operator poprosi Cię o zalogowanie do banku oraz potwierdzenie kwoty transakcji weryfikacyjnej. Powiadomimy Cię wiadomością mailową, gdy zostanie zweryfikowana i dodana do Twojego konta.

5) Teraz możesz wykonać pierwszy depozyt! Wybierz kartę i kwotę wpłaty.

Pamiętaj, że kartą Mastercard oraz Visa możesz wpłacić PLN i EUR.

W ciągu 30 dni możesz wpłacić kartą do 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziesz nad polem kwota wpłaty. Limit jest aktualizowany codziennie.

Jednocześnie na swoim koncie możesz mieć aktywne 3 karty (kredytowe lub debetowe). Kartę możesz w dowolnym momencie usunąć z konta klikając przycisk “Dezaktywuj” znajdujący się poniżej widoku karty. Pamiętaj, że nie akceptujemy wpłat kartami przedpłaconymi (prepaid).

Jak dokonać szybkiego zakupu / sprzedaży kryptowaluty na giełdzie BitBay?

Mając środki na saldzie można od razu dokonać kupna/sprzedaży kryptowalut. Aby to zrobić należy przejść do zakładki „Giełda”, która znajduje się w panelu po lewej stronie.

Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie lub sprzedaży kryptowalut to należy skorzystać z opcji „Szybka transakcja”. Wybierz ilość kryptowaluty lub kwotę za którą chcesz dokonać zakupu lub sprzedaży. System automatycznie wyliczy przybliżoną sumę, którą otrzymasz (może ona się zmieniać wraz ze zmianą aktualnie wystawionych ofert) dokonując zakupu od najkorzystniejszej oferty jaka aktualna wystawiona jest na giełdzie. Po kliknięciu „KUP” lub „SPRZEDAJ” transakcja zostanie zrealizowana natychmiastowo a środki zostaną dodane do Twojego salda.

Za dokonanie szybkiej transakcji zawsze zostanie pobrana prowizja Taker.

Zobacz krótkie video:

Jak zlecić przelew cyfrowej waluty na inne konto?

W tym celu, po zalogowaniu do naszego konta, należy z menu po lewej stronie wybrać “Portfele”. Musisz znać adres do wpłaty lub posiadać kod QR odbiorcy. Na platformie BitBay adres można sprawdzić klikając w “BTC”, a następnie “Wpłata”.

Aby zlecić przelew należy wybrać opcję “Wypłata”, uzupełnić kwotę oraz adres odbiorcy.

Koniecznie sprawdź adres odbiorcy, czy na pewno został dobrze wpisany. Następnie kliknij przycisk “Wypłać”.

Super !

Teraz już znasz podstawy, i wiesz jak możesz korzystać z giełdy Bitbay.

Pomogłem?
Cieszę się 😉
Zostaw komentarz poniżej, może dzięki temu ktoś inny również skorzysta i łatwiej znajdzie te krótki poradnik.

 

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?