Monarch_założyciele

W niedzielę, 18 grudnia miałem okazję uczestniczyć w kameralnym spotkaniu dla liderów, które odbyło się w Łodzi. Było to o tyle interesujące, że prowadzili je założyciele i właściciele Monarch Kent Kruusmaa i Martin Karus. Nie często się taka okazja zdarza, więc nie mogło mnie tam zabraknąć 😉

Zwykle bowiem, szczególnie jeśli chodzi o projekty internetowe, ludzie którzy za nimi stoją są tylko obrazkiem na zdjęciu albo nawet tak do końca nie wiadomo, kto dany projekt tworzy.
Tu od początku widać, że właścicielom zależy na transparentności projektu, jego celu i założeń oraz możliwości jakie daje uczestnikom.

 

 

 

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to ważne.
Tym bardziej, że na spotkaniu nie uciekali od trudnych pytań.
Obaj bowiem mają za sobą nie tylko pozytywne doświadczenia z różnymi projektami, do których w przeszłości dołączyli, a które nie tylko nie wywiązały się ze swoich obietnic ale też potrafiły wręcz zniknąć z rynku.
I między innymi – to właśnie stało się fundamentem do stworzenia własnego projektu, nad który będą mieli 100% wpływ i za który są również w 100% odpowiedzialni.
I widać rzeczywiście, że robią to z głową.

Podwaliny pod projekt United Technologies, którego częścią jest Monarch, powstały już w 2020 roku.
Obecnie mamy już token UTED notowany na giełdzie, e-wallet, umowę z VISA, której karty już na przełomie roku będą dla nas dostępne i za ich pomocą, będzie można spieniężać kryptowaluty, płacąc w sklepie, czy robiąc wypłatę z bankomatu. Został również uruchomiony projekt Spacetravel Luxury oferujący bardzo duże zniżki na ofertę Booking dla płacących tokenem UTED, na ukończeniu są prace nad otwarciem własnej giełdy zdecentralizowanej.

ekosystem United

Jak widzisz, dzieje się.
Obecnie – dla ludzi z wizją – jest najlepszy możliwy czas, by zająć swoje miejsce w tym pociągu do przyszłości.
Jak piszę te słowa, wartość tokena UTED, to 0,0022 USD.
Doświadczenia innych firm, które również wprowadziły do obiegu kartę krypto pokazują, że kurs tokena, na którym bazowała karta w krótkim czasie, był w stanie wzrosnąć nawet o ponad 5000%!!!

Co to może oznaczać dla Ciebie?
Prosta matematyka.

Każde 1000 USD za które dzisiaj nabędziesz tokeny UTED przełoży się na 50,000 dolarów!!!
Kiedy?
Nie ma szklanej kuli ale… już na przełomie roku będziemy mogli korzystać z kart VISA, co już znacznie bardzo pozytywnie wpływać na płynność i wzrost wartości tokena UTED.
Im więcej będzie użytkowników kart United, im więcej transakcji kartą, tym więcej transakcji giełdowych, ponieważ korzystanie z karty “wymusza” zamianę swojej kryptowaluty na token UTED, który obsługuje karta.

Osiągnięcie ceny ok 0,1 USD nie powinno być więc wielkim wyzwaniem, a 1 USD jest całkiem możliwy w drugiej połowie roku 2023.
Czy warto jest więc dołączyć teraz?
Czy wolisz poczekać, aż to się wydarzy?

wzrost wartości UTED - united token

Decyzja, jak zawsze należy do Ciebie.
Ale fakt jest taki, że w tego typu projektach, gdzie jest duża szansa na wzrost wartości tokena, czas wejścia i zakupu jednostek jest kluczowy.
Zgodzisz się pewnie, że dużo łatwiej bowiem jest sprawić, by kurs wzrósł z 0,0022 do 1,00 USD i być już “dobrze zarobionym”, niż wejść gdy token kosztuje już 1,00 USD i liczyć na to, że wzrośnie do 500,00 USD.
Oczywiście, ten drugi wariant też jest prawdopodobny ale…. zdecydowanie trudniejszy do realizacji.
Prawdopodobnie osiągniesz wtedy dużo mniejszy zysk z inwestycji w token, niż decydując się dzisiaj.

Dlatego właśnie teraz jest dużo inwestorów, którzy zamiast pakować powiedzmy 400 tys PLN w kolejne mieszkanie na wynajem, z którego mają, jak dobrze pójdzie ok 8-10% w skali roku, to decydują się zainwestować tu zdecydowanie mniej, np 10, czy 20 tys PLN a mieć nieporównywalnie większy zysk, przy przewidywanym rozwoju projektu.
Czy jest ryzyko?
Jak zawsze.
Tak samo jak inwestujesz swoje pieniądze w fundusze zarządzane przez banki.
Ryzyko porównywalne, a potencjał wzrostu zdecydowanie na korzyść projektu Monarch.

Kliknij w baner poniżej i przejdź do rejestracji.
Po rejestracji jak już będziesz mieć dostęp do swojego panelu Monarch, wybierzesz pakiet tokenów wraz z kartą dla siebie.

Daj znać po rejestracji – mój FB lub zakładka Kontakt, dam Ci dostęp do grupy, materiałów i szkoleń.
Warto być na bieżąco.

REJESTRACJA MONARCH

Potrzebujesz więcej informacji.

Obejrzyj poniżej prezentację projektu

Gotów do rejestracji?
>>> Zapraszam

Odezwij się po rejestracji najlepiej na FB >>> https://facebook.com/joskiera bym mógł zapewnić Ci niezbędne wsparcie i pomoc w starcie

 

 

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?