Super, że jesteś! 🙂

To oznacza, że NAPRAWDĘ chcesz coś zmienić w swoim życiu, a nie – tak jak większość – tylko mówisz, że “dobrze byłoby coś zrobić” 😉

Z poprzedniego video wiesz między innymi te 3 rzeczy:
1. warto zmienić co nieco swoje nawyki zakupowe
2. są firmy, które Ci zapłacą za to, że robisz u nich zakupy
3. wynikają z tego ogromne możliwości zarobkowe

W tym nagraniu skupimy się na punkcie 2 i 3, a więc na konkretnej firmie i dlaczego akurat tej oraz na ogromnych możliwościach, które wynikają z takiej współpracy.

 

Teraz wiesz już jak możesz robić zakupy dla siebie i swojej rodziny i jak możesz na tym zarabiać naprawdę KONKRENTE pieniądze.

Jak widzisz, możliwości są naprawdę ogromne.
Ja celowo w tym nagraniu skupiłem się wyłącznie na pierwszym stopniu wynagrodzeń, bo jest on stosunkowo prosty do realizacji i absolutnie każdy przy odrobinie zaangażowania jest w stanie osiągnąć poziom 21% w przeciągu kilku miesięcy, do roku czasu.

A 3,000 złotych to dla wielu osób już jest motywująca podwyżka w ich domowym budżecie, a jednocześnie są to pieniądze, w które… skłonni są uwierzyć.

Tak, tak.
Wiele osób tylko dlatego nie zaczyna w ten sposób zarabiać, bo ich poziom wiary w siebie, we własne możliwości, jest tak paraliżująco mały, że są wręcz przerażeni możliwościami zarabiania 30-50 tysięcy zł na miesiąc.

Dlatego…
Wiedz, że takie możliwości jak najbardziej są.
Jest wiele osób, które takie pieniądze zarabia.
Ale TU i TERAZ skup swoją uwagę na tym, by w ten prosty sposób, w ciągu kilku najbliższych miesięcy, wygenerować dla siebie podwyżkę 3,000 złotych – pracując w domu, 1-2 godziny dziennie.

A sam zobaczysz, że im będziesz bliżej osiągnięcia tego celu, tym łatwiej będzie Ci zaakceptować fakt, że będziesz w ten sposób zarabiać dużo więcej 😉

I to się stanie w sposób naturalny, bez jakiegoś emocjonalnego zamieszania.

Co teraz masz zrobić?

Kliknij po prostu w przycisk poniżej – otworzy Ci się mój messenger.

1. Poproś o wysłanie Ci linka do rejestracji.
2. Zarejestruj się.
3. Zrób pierwszy zakup aktywacyjny za 122 punkty, to ok 150 zł.
4. Daj mi info zwrotne, że to zrobiłeś
5. Umówimy się na indywidualną rozmowę, gdzie omówimy sobie Twoje dalsze kroki i sposoby pracy
6. Pokażę Ci dwie ścieżki do skutecznego promowania – wybierzesz sobie jedną z nich lub będziesz korzystał z obu – sam zdecydujesz. Obydwie nie generują dla Ciebie żadnych kosztów i nie wymagają jakiegoś dośwadczenia, czy specjalnych umiejętności.
7. Będę aktywnie pomagał Ci budować Twoją grupę zakupową oraz będziemy w stałym kontakcie, bym mógł służyć Ci radą i pomocą