Hello 😉

skoro tu jesteś, to domyślam się, że pewnie chciałbyś wiedzieć co nieco, kto to jest ten cały Jacek Oskiera 😉 

Jest mnie całe metr siedemdziesiąt całkiem sympatycznego, otwartego na ludzi i pomoc innym człowieka rodzaju męskiego.

Jak widać też na fotce powyżej, towarzyszy mi w mojej podróży przez życie, fantastyczna kobieta, ma na imię Monika, której mam szczęście być usatysfakcjonowanym mężem i ojcem dwójki fantastycznych dzieci.

Kręcą mnie dobre filmy, lubię też poczytać coś fajnego z rozwoju osobistego, a jak uda mi się pstryknąć ciekawą fotkę i potem ją jeszcze dopieścić w jakimś programie graficznym – cieszy mnie to jak dziecko i daje dużo satysfakcji.

Zawodowo….
Od wielu lat interesuje mnie szeroko rozumiany  marketing internetowy i myślę, że tu jako samouk całkiem nieźle sobie radzę.

Gdybyś więc potrzebował pomocy np. stworzeniu swojej strony wizerunkowej, bloga, czy stron przechwytujących, tzw. landing page, by zbierać kontakty na listę mailingową – daj znać, myślę, że możemy coś razem zrobić.

Lubię też przeglądać rynek, który co i raz podaje na tacy różne rozwiązania, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy – właśnie online, pracując w domu – co mi bardzo odpowiada.

Mam w tym względzie lepsze i gorsze doświadczenia ale to pozwala mi dzisiaj na bardziej trzeźwą i chłodną ocenę danego projektu, a to przekłada się na osiągane efekty.

Jeśli i Ty jesteś gotów, czy gotowa na nowe wyzwania i chcesz poszukać swojej ścieżki w tym internetowym gąszczu różnych propozycji zarobkowych – służę pomocą.

Z pewnością na mojej stronie znajdziesz jedną, a być może kilka ciekawych opcji – być może będzie to fajny początek do tego, by się bliżej poznać.

Zawsze też możemy pogadać. Najszybciej skontaktujesz się ze mną przez formularz kontaktowy poniżej albo pisząc maila na kontakt@jacekoskiera.pl lub po prostu odzywając się do mnie na Facebook – tu link do moejgo profilu https://facebook.com/joskiera

Cieszę się, że jesteś 🙂 Skomentujesz?