+48 790 500 537
kontakt@jacekoskiera.pl

Top Network Academy – wchodzimy poziom wyżej

Jak to mówią – nie od razu Kraków zbudowano 😉

My też małymi krokami wchodzimy na drugi poziom naszego projektu.
To co już obecnie działa – i to całkiem sprawnie 😉 to gotowe tunele sprzedażowe, tzw. lejki do promocji naszego Systemu Top Network Academy oraz do tego cały szereg materiałów szkoleniowych, które “krok po kroku” prowadzą nowe osoby za rękę.

Aby na tym pierwszym etapie zarabiać – nie trzeba mieć praktycznie umiejętności, czy doświadczenia w pracy online.
Wszystko bowiem opiera się na naszych narzędziach, nagraniach, materiałach, a sama praca bazuje na prostych, powtarzalnych czynnościach.

Każdy Partner otrzymuje dokładną rozpiskę, tzw. 40-dniowy Plan Działania i tam ma krótkie, przejrzyste instrukcje – co i jak ma zrobić.

To sprawia, że nawet osoby “nieinternetowe” już w pierwszym miesiącu pozyskują swoje pierwsze osoby do biznesu i zaczynają zarabiać.

I o to chodzi 😉

KLIKNIJ i Dołącz do Nas całkowicie Za Darmo i Poznaj Nasz System Bliżej

Ale już na dniach, robimy z naszą społecznością Top Network Academy krok do przodu.
Dla tych bardziej zaawansowanych, którzy już posiadają nasze, niezbędne narzędzia do e-marketingu oraz sami chcą nauczyć się korzystać z tych narzędzi, przygotowujemy nie tylko szkolenia i webinary, które ich tego nauczą ale przygotowujemy również gotowe lejki, które jednym kliknięciem będą mogli zaimplementować na swoim systemie.

Wtedy – dla takich osób – otwierają się nowe możliwości i takie osoby, zarabiają nie tylko dzięki uczestniczeniu w naszym projekcie Top Network Academy ale – dzięki zdobytej wiedzy, poznaniem sprawdzonych schematów działania i posiadanym narzędziom, mogą promować dowolne projekty biznesowe, czy sprzedawać swoje produkty w oparciu o własne tunele sprzedażowe.

I o to chodzi 😉
To jest nasz cel.

Dać szansę tysiącom ludzi i stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju, do zarabiania online.

Zostawisz komentarz?

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x