Nie wiem jak Ty, ale jak ja zaczynałem swoją przygodę z internetem, to często słyszałem słowo system w najróżniejszych odmianach. Nie bardzo jeszcze wtedy wiedziałem, o co tak naprawdę chodzi, co za system? jaki system? ale ludzie, których spotykałem na swojej drodze – Ci którzy osiągali jakieś wymierne sukcesy w marketingu internetowym, czy też w budowaniu zespołów, struktur poprzez internet – cały czas to powtarzali.

Chcesz mieć EFEKTY – musisz mieć SYSTEM.

Dzisiaj jest to dla mnie równie oczywiste, jak dla nich wtedy.
Pewnie mieli niezły ubaw, jak ja nie wiedziałem jeszcze o co chodzi, ale robiłem dobrą minę do złej gry 😉

Dzisiaj – po tych kilku latach doświadczeń – sam tworzę, czy też buduję takie systemy, które pozwalają nie tylko zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale też automatyzują pewne procesy pozyskiwania Partnerów Do Biznesu.

I tak sobie pomyślałem, że warto przy okazji tego mojego urlopowego wyjazdu w nasze piękne Tatry, coś o tym skrobnąć.
Bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że

Jak Masz System, To Niezależnie Gdzie Jesteś i Co Robisz – Zarabiasz!

I świetnie to pokazał przykład mojego wyjazdu.
Mimo, że nasz System Zarabiaj od Zera jest dopiero “na rozruchu”, a ja wyjechałem praktycznie w najgorszym możliwym czasie, kiedy jeszcze nie wszystko było ukończone, parę niedociągnięć do poprawki, to mimo wszystko przez te 8 dni mojego wyjazdu – swoje zrobił.

Co takiego się stało?
Spójrz tylko na te dwa obrazki, ja dopowiem kilka słów wyjaśnienia 😉

 

Tu jest wycinek z mojego outlooka. W każdym razie w tym czasie, między 11, a 19 sierpnia, kiedy całe dnie biegałem po górach 49 osób zainteresowało się naszym projektem Zarabiaj od Zera.

Osoby te, po zobaczeniu informacji o możliwościach zarobkowych zapisały się na listę, by otrzymać dalsze informacje.

Następnie, dzięki ustawionej pewnej sekwencji maili, stron, dostarczanych informacji – osoby te przeszły przez “ścieżkę kwalifikacji” do projektu i 10 z nich zarejestrowało się w projekcie jako Nowy Partner.

Skuteczność?
Ponad 20%.
49 zainteresowanych – 10 zarejestrowanych.
Przyznasz, że całkiem nieźle 😉

To wszystko przez 8 dni – kiedy byłem na wyjeździe i miło spędzałem czas.
Tak działa właśnie System!

A to dopiero początek, gdy System jest dopracowywany!
Ale gdyby tylko takie dane przyjąć, jako pewną średnią, to po 3 miesiącach należałoby się spodziewać ok. 110 nowych partnerów w Projekcie! Zarejestrowanych bezpośrednio przeze mnie!

Nieskromnie powiem, że jestem przekonany, że będzie więcej 😉

A tak na szybko tylko to przeliczając na pieniądze, może taki wynik wygenerować już ok. 33,000 zł bezpośrednich prowizji! nie licząc innych bonusów.

 

Nasz System udostępniamy BEZPŁATNIE każdemu, kto chce i spełnia pewne warunki, które nie są jakieś wygórowane i nie wiążą się ze znajomością marketingu, doświadczeniem, czy jakimiś specjalnymi umiejętnościami.

Chcesz, to również możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do naszego projektu Zarabiaj od Zera.
>>> Sprawdź Teraz

 

 

Zostawisz komentarz?