Między 20 listopada, a 27 listopada poprowadziliśmy w ramach projektu Zarabiaj od Zera – 6 ponad godzinnych warsztatów na temat Facebooka. Począwszy od zadbania o swój profil prywatny, poprzez założenie fanpage i potem korzystanie z niego pod kątem promowania biznesu, przeszliśmy przez promowanie na grupach, a zakończyliśmy na korzystaniu z płatnej reklamy na Facebooku.

Fantastycznie było podzielić się swoją wiedzą z osobami, które dopiero stawiają pierwsze kroki w internecie – bo dla nich to była solidna dawka bardzo praktycznych wskazówek na temat Facebooka i sposobów promowania.

Ale myślę, sądząc po komentarzach obecnych na warsztatach osób, że nie tylko tym początkującym się podobało 😉 Ale również osoby już z nieco większym stażem swoich działań w internecie, otrzymali dużo cennej wiedzy, którą od razu mogą wcielić w życie.

Czy wiesz, że również możesz korzystać z takich warsztatów, zupełnie bezpłatnie?
Dołącz do naszego zespołu Zarabiaj od Zera i nie tylko zdobywaj wiedzę, która przyda Ci się na wielu płaszczyznach działania w internecie, ale również Zarabiaj razem z nami. To naprawdę jest proste 😉

 

Zostawisz komentarz?