Możliwości budowania biznesu online – rozwijanie mlm online na swoim profilu Facebook

Niektórzy ciągle jakby nie zauważyli, że mamy już XXI wiek ;0
Możliwości jakie teraz daje internet, by budować swój biznes online, są naprawdę ogromne.
Dotyczy to zarówno biznesu klasycznego, jak i – rozwijania struktur biznesowych w mlm – czyli marketingu wielopoziomowym.
Ja to robię – siedząc sobie wygodnie w domu, czy na tarasie 😉 i okazuje się, że odpowiednie działanie na FB daje rewelacyjne rezultaty.

czytaj dalej

Czy MLM to piramida?

Czy MLM to piramida?
Dla kogoś kto ma zwidy i wszędzie widzi piramidy 🙂 pewnie tak. 
I tego pewnie żadne argumenty nie zmienią i fakt, że MLM – marketing sieciowy jest obecnie wykładany jako jeden z kierunków na wyższych uczelniach.

czytaj dalej

MLM, czy biznes tradycyjny?

Chcesz być bardziej niezależny i praca na etacie to raczej nie jest spełnienie Twoich marzeń?
Co w takim razie?
Własny biznes? Taki klasyczny, stacjonarny?
A może MLM?
Jeśli nie karmisz się stereotypami i jesteś otwarty na możliwości – warto poznać ten model zarabiania bliżej.

czytaj dalej

Moja matematyka na zarabianie

Witam Cię w kolejnym wpisie, a w zasadzie materiale video, który nagrałem 😉 Dzisiaj o prostej matematyce, która mimo wszystko dla wielu osób jest albo niezrozumiała albo nie traktowana poważnie. I choć każdy ma prawo do własnego zdania i idzie własną drogą – co... czytaj dalej

Zarabiaj od Zera – czy praca na etacie to Twoje marzenie?

Z racji tego, że większość osób zarabia pracując na tzw. etacie, nie mogło na naszym otwartym spotkaniu Zarabiaj od Zera – zabraknąć i tego wątku. Daleki jestem od tego, czy to dobrze czy źle. Dla wielu bowiem osób to idealne rozwiązanie, w którym się świetnie odnajdują i bardzo im taki charakter pracy odpowiada. Z drugiej strony, znam wielu takich, którzy traktują swoją pracę na etacie, jako “zło konieczne”.

czytaj dalej

Zarabiaj od Zera – “po godzinach”, czyli o biznesie pół żartem, pół serio 😉

Uważam, że w każdej pracy, czy biznesie najważniejsi są ludzie, z którymi pracujesz.
Jeśli masz możliwość spędzać z nimi wolny czas i przy okazji dobrze się bawić, to jest duża szansa, że i w pracy, jaka by ona nie była znajdziesz zadowolenie i satysfakcję.
A jak już masz taką pracę/zajęcie, które nie tylko daje Ci pieniądze ale i radość oraz fajnych ludzi dookoła – to czego chcieć więcej? 😀

czytaj dalej

Zarabiaj od Zera w Poznaniu – pierwsze, otwarte spotkanie dla zainteresowanych

W styczniu ruszyły nasze otwarte spotkania w różnych miastach w Polsce, na których przybliżamy zainteresowanym, czy m jest nasza społeczność Zarabiaj od Zera i dlaczego warto do nas dołączyć, jeśli poważnie myśli się o zarabianiu w internecie, pracując wygodnie w domu.
Na pierwszy ogień poszedł Poznań i sądząc po niesamowicie pozytywnej energii, w jakiej samo spotkanie się odbyło, jak i nasze późniejsze “Polaków rozmowy” 😀 – był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.
Zobacz te krótkie 3 minuty, jako przedsmak tego, jak takie spotkanie przebiega, czego się możesz ciekawego dowiedzieć oraz w jakiej atmosferze jest prowadzone.

czytaj dalej

Podsumowanie 5 miesięcy w Zarabiaj od Zera

Mamy początek kolejnego roku, tym razem już 2018 i to jest dobry czas na krótkie podsumowanie tego co się dzieje w naszym projekcie Zarabiaj od Zera. To również dla wielu będzie odpowiedź czy tu są rzeczywiście pieniądze, czy tylko takie puste gadanie, a kasy brak 😉 

czytaj dalej

Jak skutecznie i prosto wykorzystać płatną reklamę na Facebooku?

Między 20 listopada, a 27 listopada poprowadziliśmy w ramach projektu Zarabiaj od Zera – 6 ponad godzinnych warsztatów na temat Facebooka. Począwszy od zadbania o swój profil prywatny, poprzez założenie fanpage i potem korzystanie z niego pod kątem promowania biznesu, przeszliśmy przez promowanie na grupach, a zakończyliśmy na korzystaniu z płatnej reklamy na Facebooku.

czytaj dalej

Podstawy promocji na Facebooku – od czego zacząć?

Dzisiaj parę słów o promowaniu na Facebooku. Można na FB psioczyć, że to zjadacz czasu, że odbiera nam prywatność, że to inwigilacja, etc… Ale jedno jest pewne. Z punktu widzenia reklamodawcy – jest to idealne miejsce na promocję swojego biznesu. Dlatego warto wiedzieć, jak się za to zabrać, jak poukładać sobie marketing na FB.

czytaj dalej

O mnie

Nazywam się Jacek Oskiera i witam Cię na moim blogu, na którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu profesjonalnego marketingu internetowego. Jestem przekonany, że miło tu spędzisz czas i dowiesz się wielu wartościowych rzeczy. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia, Jacek

Jest MOC! I… Konkretne PIENIĄDZE

Pierwsze Pieniądze Bez Ryzyka

Darmowe Pożyczki

Arkusz budżetowy + video

UDANE ZAKUPY BEZ CHEMII

Kategorie wpisów