Jakie masz możliwości pracy online?

Wiele osób zaczyna dostrzegać możliwości jakie drzemią w pracy zdalnej.
Ale nie bardzo wie, jak się za to zabrać?
Od czego zacząć?
Co tak naprawdę mieliby robić?

OK – spróbujmy podsumować to trochę i przyjrzeć się temu, jakie masz możliwości zarabiania w necie jak nigdy tego jeszcze nie robiłeś?

1. ankiety – żmudna i mało płatna praca, nie wymaga wkładu własnego
2. promowanie różnych produktów czy usług – jednorazowe prowizje za sprzedaż – można zarobić, ale trzeba już co nieco wiedzieć JAK. Minusem jest to, że cały zarobek jest zależy tylko od Twojej pracy. Nie wymaga wkładu własnego.
3. programy partnerskie i MLM – rozbudowana formuła promowania produktów i usług, dużo korzystniejsza ze względu na to, że nie musisz sprzedawać – wystarczy jak sam korzystasz z produktów będących w ofercie projektu, a dodatkowo możesz rozwijać własną sieć partnerów/konsumentów, dzięki czemu firma wypłaca Ci procent z całego obrotu Twojej struktury. Warto znaleźć taki projekt, który oferuje wsparcie, szkolenia, gotowe rozwiązania i system promocji, dzięki czemu nawet osoby bez doświadczenia mogą łatwiej i szybciej zacząć zarabiać. Wymaga wkładu własnego i comiesięcznego obrotu na własny użytek.
4. forex – spekulacja na ruchach cen walut i surowców. Ogromne możliwości zarobkowe ale.. głównie dla fachowców. Są ludzie, którzy się z tego świetnie utrzymują, zdecydowana większość jednak traci. Sam raczej nie zaczynaj, bo polegniesz. Dobrym rozwiązaniem jest dołączyć do wybranej społeczności, grupy – gdzie możesz otrzymać wsparcie i szkolenia, by krok po kroku uczyć się tego zawodu. Wymaga wkładu własnego.
5. inwestycje w różne projekty internetowe – często bardzo intratne propozycje, gdzie tylko wpłacasz i czekasz aż kapie, czasem nawet kilka % dziennie. Kuszące, bo nie trzeba nic robić 😉 Niestety, zwykle to różnego rodzaju piramidy pod płaszczykiem legalnie działającej firmy. Trzeba bardzo uważać, łatwo stracić pieniądze. Wymaga wkładu własnego.
6. inwestycje w rynek kryptowalut, zarówno najpopularniejszego Bitcoina, jak i nowo powstające, czy inne krypto z potencjałem zysku w przyszłości. Sam nie mające doświadczenia , polegniesz. Dobrym rozwiązaniem jest dołączyć do wybranej społeczności, grupy – gdzie możesz otrzymać wsparcie, szkolenia i porady inwestycyjne. Duże ryzyko, ale i potencjalnie duże zyski. Rodzaj lokaty długoterminowej. Wymaga wkładu własnego.

Jak widzisz – propozycje są różne, wymagające pieniędzy na start lub nie. Zdecydowanie, te wymagające mniejszej lub większej inwestycji, dają dużo większe możliwości zarobku – patrząc długofalowo.

Mnie najbardziej z tej listy interesuje punkt 3 ale i 4 mnie kręci 😉
To na tych polach rozwijam swoje umiejętności i aktywnie działam. W tych tematach pewnie moglibyśmy razem coś zrobić i byłbym w stanie Tobie pomóc.

Ale to Ty sam musisz zdecydować, w którą ścieżkę chcesz pójść i co dla Ciebie będzie na tą chwilę najlepszym rozwiązaniem.
Ja mogę Ci życzyć tylko tego, byś dokonał właściwego wyboru 😉

Zostawisz komentarz?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o