Możesz Zacząć Zarabiać Więcej.
Czy warto rozpocząć ze mną współpracę?

Wiem, że możesz.
Kropka.
Nie ma o czym dyskutować.

Jest tylko kwestia – czy ktoś Ci pomoże, czy będziesz musiał mozolnie szukać swojej drogi, uczyć się tych wszystkich rzeczy, czy skorzystasz z wiedzy kogoś, kto już to wie, czego Ty potrzebujesz.

Czy to będę ja?
Nie mam pojęcia.

Czy ja wiem wszystko o marketingu internetowym?
Skądże znowu.
Jeszcze wiele przede mną, ale chętnie się uczę 😉

Czy wiem, co należy zrobić, by zarabiać w internecie?
Tak. I tego mogę Cię nauczyć.
Bo to po prostu robię.

Czy chętnie poświęcę Ci swój czas i będę służył wsparciem?
Tak.
Choć z pewnością nie będę na każde Twoje skinienie i pstryknięcie palcami.

Czego się nauczysz?
Poznasz zarówno możliwości jakie daje internet, ale przede wszystkim nauczysz się z tych możliwości korzystać.
Poznasz zarówno narzędzia, które pomogą Ci lepiej i skuteczniej działać, jak i metody pracy, które po prostu się sprawdzają, by mieć efekty.

Prawdopodobnie będziesz mógł również w dużej mierze korzystać z gotowych modeli promocji, czy systemów, z których ja z powodzeniem korzystam.

Działam z ludźmi, uczę ludzi i uczę się od ludzi 😉
To robię, tym się zajmuję i takie działania sprawiają, że mogę się rozwijać, jako człowiek, jako lider, ale również dają mi ogromną satysfakcję i frajdę każdego dnia.

Co mam Teraz dla Ciebie, co moglibyśmy robić razem?
Nic prostszego – po prostu sprawdź 😉

Kliknij w przycisk poniżej i otrzymaj więcej informacji

Co o współpracy z Jackiem myślą inni…

Od wielu lat szukałem możliwości skutecznego zaistnienia w internecie. Dzięki tym poszukiwaniom poznałem bardzo wiele osób które mogą poszczycić się sukcesem w tej branży, oraz wiele rozwiązań, które do  sukcesu prowadziły. Na szczególną uwagę według mnie zasługuje osoba, która nie robi wokół siebie specjalnego medialnego szumu, ale jak żadna inna wyróżnia się pracowitością, szacunkiem do człowieka, cierpliwością, odpowiedzialnością za składane propozycje, a przede wszystkim skutecznością działania. Ta osoba to Jacek Oskiera. I z głębi serca, i z pełną odpowiedzialnością bardzo polecam współpracę z Jackiem, bo to bezstresowa i skuteczna droga do sukcesu i realizacji celów.
www.bogdanpetrykowski.pl

ArturJacek jest niewątpliwym perfekcjonistą w tym co robi.
Nie spocznie, póki nie nauczy Cię tego co obiecał.
Cechuje go świetny kontakt z ludźmi.
Konkretna osoba we właściwym miejscu.
Jeśli szukasz odpowiedniego mentora, to trafiłeś idealnie.
Szczerze polecam współpracę z Jackiem!
www.arturwiktor.eu

MarcinJacek jest człowiekiem o otwartym umyśle, który nie boi się nowych wyzwań.
Zrezygnował z pracy etatowej na rzecz marketingu internetowego, a co najważniejsze, odnosi tam sukcesy!
Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc kursy stacjonarne w całej Polsce, ale również w internecie. Jest profesjonalistą, a przy tym bardzo ciepłym człowiekiem.
Jeżeli mógłbym Tobie polecić kogoś do współpracy biznesowej, to właśnie Jacka. Ja już to zrobiłem, teraz kolej na Ciebie!
www.marcinowczarewicz.pl

Jacka poznałam na warsztatach dotyczących pracy market era internetowego. Zrobił on wówczas na mnie wrażenie osoby doświadczonej, chętnie dzielącej się swoją wiedzą. W kolejnych miesiącach miałam okazję pracować w kilkuosobowym zespole, któremu Jacek przewodniczył.
Według mnie Jacek jest liderem niezwykle wspierającym, potrafi znaleźć pozytywne aspekty w każdej sytuacji, w której akurat znajdzie się zespół i/lub osoba z zespołu. Zawsze chętnie pomaga, szuka pomysłów, kreatywnych rozwiązań, pierwszy w zespole zakasuje rękawy i bierze się do pracy. Jako lider zawsze zwraca uwagę na skuteczność podejmowanej aktywności, nie boi się ryzyka.

Jacek świetnie odnajduje się w roli instruktora, przewodnika po czeluściach zagadnień związanych z marketingiem internetowym i rekomendacyjnym. Jest cierpliwy, a jego lekcje proste i zrozumiałe. Ponadto jako człowiek jest osobą pogodną, z poczuciem humoru, a ponad wszystko godną zaufania.

Bardzo szanuję Jacka jako osobę, doceniam jego pracę i szczerze polecam współpracę z nim.
https://www.facebook.com/martalegatbiz


 

RafałJacka poznałem na warsztatach Professional Internet Marketer w Gdańsku, które prowadził.
Od razu rozpoznałem w nim Lidera, od którego warto się uczyć.
Nigdy nie odmawia ludziom pomocy oraz chętnie dzieli się swoją bogatą wiedzą z zakresu marketingu internetowego i nie tylko. Bardzo polecam Jacka każdemu kto szuka zaufanego partnera biznesowego.
www.rafaldojlido.pl

 

GrzesiekCzłowiek czynu i ciężkiej pracy.
Pracy, która wielu ludziom ułatwia i zmienia na zawsze życie.
Te krótkie słowa to pierwsze słowa jakie przychodzą mi na myśl o Jacku.
Coachingi, mentoringi, warsztaty i bardzo duże wsparcie dla swoich zespołów biznesowych powoduje, że osoby, które podejmują z nim współpracę osiągają wysokie wyniki finansowe w bardzo krótkim czasie.
Polecam współpracę z Jackiem jako pewny filar i fundament Twojego biznesu.

AnetaJacka poznałam dwa lata temu, kiedy to przeglądałam Internet w poszukiwaniu pomysłu na dodatkowy zarobek. Nasza współpraca rozpoczęła się od projektu Druga Wypłata, w której Jacek został moim opiekunem i mentorem.
Później doszły kolejne projekty i programy.
To dzięki jego zaangażowaniu i chęć dzielenia się wiedzą spowodowała, że na poważnie zajęłam się marketingiem Internetowym. Teraz z perspektywy czasu wiem, że trafiłam pod bardzo dobre skrzydła.
Jacek ma wyjątkowy dar przekazywania wiedzy, co naocznie można sprawdzić w trakcie prowadzonych przez niego w kilku miastach, w całej Polsce lekcji ,w pierwszej Stacjonarnej Szkole Marketingu.
To dzięki Jackowi jestem w tym miejscu, w którym jestem.
Dziękuję Ci Jacku za poświęcony mi czas, cierpliwość i wiarę w moje możliwości.
www.anetaaugustyn.pl

MariuszWitaj ja nazywam się Mariusz Siejak i chcę Ci dziś polecić Jacka Oskierę jako Partnera Biznesowego i Eksperta od e-marketingu.
Jacka poznałem jakiś czas temu na spotkaniu w Warszawie.
Od razu dał się poznać jako człowiek czynu, odpowiedzialny i konkretny i gotowy do działania nie narzekający ale biorący życie w swoje ręce.
Mogę z Czystym sercem polecić Jacka jako Eksperta od spraw marketingu zarówno internetowego jak również tradycyjnego.
Jacek wiedzę techniczną ma w małym paluszku i chętnie się nią dzieli z innymi. Wspólnie działamy w Polskim Projekcie gdzie Jacek dał się Poznać jako Prawdziwy Lider, dlatego w większości Przypadków bardzo szybko osiąga efekty i uczy tego swoich Partnerów.
Polecam naprawdę Każdemu kto szuka Mentora i Opiekuna Jacek to strzał w 10.
Pozdrawiam
www.mariuszsiejak.pl